MÖBLER / Möbler, övrigt / Blomsterbord 13846228
nr 1384 6228
Blomsterbord
IKEA, design: Erik Wörtz, "Kombi II", 1950-tal, teak. Bredd: 80 cm. Djup: 35 cm. Höjd: 28 cm
Kondition: slitage, fläckar.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:16:03
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr